Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Akwarela

Akwarela to rodzaj wyjątkowej techniki malarstwa. Wykorzystuje ona bowiem farby wodne - akwarele - nakładane na specjalistyczny papier o przystosowanej fakturze. Z uwagi na rodzaj używanych materiałów, malowanie akwarelami postrzegane jest jako jedna z najbardziej wymagających technik. Konieczność nakładania cienkich, pojedynczych warstw farby oraz widoczna faktura papieru ograniczają znacznie możliwości retuszu i wymagają od artysty nieprzeciętnych umiejętności. 

Obraz akwarela

Kojarzy się niewątpliwie z charakterystyczną, lekką i finezyjną paletą barw. Zawdzięcza się to farbom wodnym, które powstają w wyniku mieszania pigmentu ze spoiwem oraz wodą. Artysta malarz, posługując się paletą, przygotowuje pożądany przez niego odcień. Akwarela, dzięki delikatnym barwom oraz charakterystycznej fakturze papieru, sprawdza się idealnie w formie pejzażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akwarel. Znajdą tutaj Państwo szeroki wybór starych obrazów o różnorodnej tematyce m.in. pejzaże, marynistykę czy martwą naturę. Asortyment Sztuki Top Art wyróżnia autentyczność - wszystkie przedmioty to oryginalne, niepowtarzalne prace XIX i XX-wiecznych artystów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl