Jesienny widok z panoramą górską aukcyjny artysta Walter Janotta

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 300,00 zł 1300.00
ilość szt.
Zyskujesz 13 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Krajobraz górski z domostwem w tle

Kolejna znakomita praca w naszej ofercie. Bardzo dobre  niezwykle klimatyczne malarstwo aukcyjnego, cenionego monachijskiego artysty. Oryginalny obraz olejny na płycie malarskiej. Typowa dla artysty bogata paleta barw, począwszy od urzekających, ciepłych beży i brązów po zniewalającą zieleń i  błękit. Zdecydowane pociągnięcia pędzla artysty, świadczą o wysokim kunszcie malarskim. Obraz malowany w technice pędzla. Struktura nałożonej farby zdecydowanie wyczuwalna pod palcami.

Barwny obraz do salonu

Obraz sygnowany odręcznie przez artystę w prawym dolnym narożniku: Walter Janotta. Obraz oprawiony w oryginalną, dekoracyjną ramę w kolorze złota. Wspaniały jako obraz do salonu, czy obraz do sypialni.

NOTOWANIA: portal aukcyjny Artprice odnotowuje 23 sprzedane dzieła tego artysty.
STAN ZACHOWANIA: bardzo dobry, nie wymaga jakiejkolwiek interwencji.
WYMIARY: całości z ramą 72 cm x 92 cm, obraz 60 cm x 80 cm.
POCHODZENIE: obraz pochodzi z lat 40. XX wieku.
O ARTYŚCIE: Walter Janotta - monachijski artysta malarz urodzony w 1912 roku zmarły w 1982 roku. Głównie pejzażysta. Malował również architekturę oraz martwą naturą.
Walter Janotta maler
Malarz Walter Janotta
sygnatura malarza Walter Janotta
stary obraz olejny do salonu Walter Janotta

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl