Malarstwo aukcyjne Nastrojowy pejzaż z łodziami Josef Kollmar

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 4 600,00 zł 4600.00
ilość szt.
Zyskujesz 46 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Marynistyczna perełka

Kolejna niekwestionowana perełka w ofercie galerii. Zachwycający, dużych wymiarów obraz olejny o tematyce marynistycznej, uwodzący swoją niezwykłą dekoracyjnością. Dzieło przedstawia nadmorską scenę z łodziami i wiatrakiem w tle. Jest to wysokiej klasy, autentyczna praca, która doskonale opanowuje grę między światłem a cieniem na tle panoramy morskiej. Praca wykonana w niezwykle ciepłej kolorystyce. Prawdziwy majstersztyk w niezwykłej palecie barw.

Doskonały obraz do kolekcji

Obraz olejny malowany na płótnie. Autorem tej pracy jest znany i ceniony niemiecki marynista. Praca malowana w technice pędzla. Sygnowany odręcznie przez autora w prawym dolnym rogu: J.Kollmar. Płótno naciągnięte na krosno i osadzone w oryginalną ramę koloru złotego, z okresu powstania obrazu. Obraz polecamy, jest jednym z lepszych dzieł w twórczości artysty.
Ogromnym atutem jest niezwykle piękna, szeroka, wyjątkowo dekoracyjna rama.

STAN ZACHOWANIA: bardzo dobry - obraz jak i rama nie potrzebują jakichkolwiek ingerencji. Obraz do powieszenia na ścianie.
WYMIARY: całości z ramą 97 cm x 107 cm, płótno 70 cm x 80 cm.
NOTOWANIA: portal notowań aukcyjnych Artprice odnotowuje 3 sprzedane obrazy tego artysty.
POCHODZENIE: obraz został namalowany w latach 50. XX wieku.
O ARTYŚCIE: Josef Kollmar - niemiecki artysta malarz, urodzony w Monachium w 1909 roku. Zmarł w Wasserburg/Inn w 1961 roku. Malował i udoskonalał głównie statki i łodzie.

certyfikat

Maler Josef Kollmar
Malarz Josef Kollmar
Josef Kollmar sygnatura malarz
Nastrojowy pejzaż z łodziami  stary obraz olejny Josef Kollmar

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl