Nadmorska zatoka z kutrami aukcyjny artysta Josef Kollmar

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 4 200,00 zł 4200.00
ilość szt.
Zyskujesz 42 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Łodzie na redzie

Efektowny, niezwykle dekoracyjny obraz olejny w marynistycznym klimacie. Artysta z niezwykłym kunsztem uwiecznił kutry u brzegu. Obraz malowany na płótnie, śmiałymi pociągnięciami w technice pędzla. Urzekająca, stonowana paleta barw.

Doskonały obraz w ramie do salonu

Sygnowany odręcznie przez artystę w prawym dolnym narożniku J.Kollmar. Całość oprawiona w oryginalną przestrzenną ramę w kolorze złotym. Obraz niezwykle dekoracyjny będzie znakomitą ozdobą każdego pomieszczenia.

NOTOWANIA: Portal notowań aukcyjnych Artprice odnotowuje 3 sprzedane obrazy tego artysty.
STAN ZACHOWANIA: bardzo dobry. Obraz jak i rama nie wymagają żadnych interwencji.
WYMIARY: całość z ramą 97 cm x 87 cm, obraz w świetle ramy 80 cm x 70 cm.
POCHODZENIE: obraz pochodzi z lat 60. XX wieku.
O ARTYŚCIE: Josef Kollmar - niemiecki artysta malarz, urodzony w Monachium w 1909 roku. Zmarł w Wasserburg/Inn w 1961 roku. Malował i udoskonalał głównie statki i łodzie.

certyfikat

Josef Kollmar maler
Josef Kollmar malarz
Josef Kollmar sygnatura malarza
Nadmorska zatoka stary obraz olejny Josef Kollmar

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl